FAQ

Czym jest Escape Room?
CHALLENGE EXIT ROOM – TARNÓW to gra przygodowa w świecie rzeczywistym. Jest to zespołowa zabawa, więc muszą być minimum 2 osoby. Gracze są zamykani w pokoju pełnym zagadek, z którego muszą się wydostać w ciągu określonego czasu (przeważnie 60 min). Aby tego dokonać konieczna jest współpraca, szukanie kreatywnych rozwiązań, spostrzegawczość. Trzeba się wykazać sprytem, cierpliwością i logicznym myśleniem.


Dla kogo jest gra?
Uczestnikiem naszej gry może być dowolna grupa ludzi od 2-5 osób, przy czym najlepiej, aby w tej grupie była minimum jedna osoba pełnoletnia. Zapraszamy serdecznie grupy znajomych, przyjaciół, rodziny. Z pewnością nie jest to rozrywka tylko dla ludzi młodych – Pokój Zagadka jest dla wszystkich, którzy lubią przede wszystkim dobrą zabawę, którzy lubią się śmiać i trochę pogłówkować. Gracze poniżej 13 roku życia zobowiązani są dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego, którą można pobrać tutaj.

Jeśli masz zamiar przyjść z dziećmi - skontaktuj się z nami w celu dostosowania pokoju do ich wieku. 

Zapraszamy do Baby Jagi w wersji uproszczonej dzieci już nawet od 8 roku życia :)


Jak długo trwa gra?
Gra w naszych pokojach trwa maksymalnie 60 min. Poprzedzona jest wprowadzeniem i wytłumaczeniem reguł oraz opisem scenariusza pokoju. Na koniec chętnym tłumaczymy ewentualne nierozwiązane zagadki lub po prostu odpowiadamy na pytania. Jest też możliwość zrobienia sobie zdjęcia pamiątkowego. W sumie należy zarezerwować sobie około 1,5 godziny.


Jakiego typu zadania znajdują się w pokoju?
Oj… to już trzeba do nas przyjść, żeby się dowiedzieć:) Możemy zdradzić, że w naszym pokoju są zagadki różnego typu, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Są zagadki wymagające współpracy, których nie da się rozwiązać samodzielnie, są zagadki manualne, są zagadki na spostrzegawczość i kojarzenie faktów, są też zagadki polegające na szukaniu ukrytych elementów gry.

Jest ich wiele i są różnorodne. Jedne są trudniejsze inne łatwiejsze, ale gracze zawsze mogą liczyć na wsparcie prowadzącego, który w razie potrzeby da wskazówkę, podpowie.


O której należy przyjść?
Prosimy przyjść na godzinę określoną w rezerwacji.


Z ilu osób składa się drużyna?
Drużyny biorące udział w grze mogą mieć od 2 do 5 uczestników (dla pokoju Baba Jaga od 2 do 4).


Czy liczba osób w drużynie może być większa niż podano przy opisie pokoju?
W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy możliwość gry w więcej osób. Każda dodatkowa osoba wiąże się z dopłatą 20 zł.


Czy można przyjść z dziećmi?
Tak, ale należy się z nami wcześniej skontaktować w celu dostosowania pokoju do wieku uczestników. W szczególności pokój "Baba Jaga" jest przygotowywany w wersji uproszczonej dla dzieci. Gracze poniżej 13 roku życia zobowiązani są dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego, którą można pobrać tutaj.


Jak można zarezerwować pokój?
Pokój można zarezerwować online poprzez naszą stronę internetową w zakładce ‘Rezerwacja’, telefonicznie pod numerem 570-967-211, lub mailowo na adres exitroomchallenge@gmail.com podając takie dane jak (imię, nazwisko, datę, godzinę gry i numer telefonu kontaktowego).

Jeśli chcesz zarezerwować termin, do którego zostało mniej niż 4 godziny konieczny jest kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia rezerwacji.


Czy można przyjść bez rezerwacji?
Niestety nie ma takiej możliwości. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja online, telefoniczna lub mailowa.


Czy dużo wcześniej trzeba dokonać rezerwacji?
To zależy od dnia. W przypadku soboty (która jest najbardziej oblegana) warto zarezerwować termin kilka dni wcześniej, ale w przypadku pozostałych dni wystarczy poprzedniego dnia. Jeśli do gry zostało mniej niż 4-5 godzin, to należy dodatkowo potwierdzić rezerwację telefonicznie.


Czy mogę anulować rezerwację lub zmienić termin gry?
Zmiany lub odwołania rezerwacji możesz dokonać z min. 24-godz. wyprzedzeniem, telefonicznie 570-967-211, mailowo exitroomchallenge@gmail.com lub klikając w link w mailu potwierdzającym rezerwację.


Jak mogę dokonać płatności?
Tylko gotówką.


Czy można płacić kartą?
Niestety nie oferujemy takiej możliwości na ten moment.


Mogę otrzymać fakturę/rachunek?
Tak, podaj nam swoje dane wcześniej mailowo na adres exitroomchallenge@gmail.com a po grze będzie już czekała na Ciebie faktura. Jeśli wolisz fakturę w wersji elektronicznej to prosimy o taką informację w mailu lub przy płatności bezpośrednio na miejscu.


Czy sprzedajecie karty upominkowe i vouchery?
Oczywiście. Szczegóły dotyczące voucherów można znaleźć tutaj.


Czy CHALLENGE EXIT ROOM można zarezerwować na specjalne okazje?
Nasz Escape Room w Tarnowie może być częścią przyjęcia urodzinowego, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego lub treningu integracyjnego dla firm. Chętnie zobaczymy u nas klasy szkół podstawowych, gimnazjalne i licealne, grupy studentów czy całe rodziny. Wychodzimy z założenia, iż wszystko da się przygotować, należy tylko omówić szczegóły!


Ile kosztuje gra?
Cena jest zależna od liczby graczy. Aktualnie obowiązujący cennik znajduje się tutaj.

Challenge Exit Room - pierwszy Escape Room w Tarnowie!

 

Kontakt

Challenge Exit Room, Escape Room Tarnów, Taksówkarz

ul. Wałowa 1/5

33-100 Tarnów

challengetarnow@gmail.com


Godziny otwarcia: chwilowo nieczynne

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *