Dołącz do naszego Zespołu

Jesteś studentem/studentką i szukasz pracy dorywczej/stałej? Zapraszamy do naszego Zespołu! :)

Poszukujemy pozytywnych osób do obsługi klientów w naszym escape roomie. Praca polegająca na moderowaniu gry escape room: wprowadzenie do gry uczestników, udzielanie podpowiedzi, przygotowywanie pokoju dla następnej grupy. Praca na ok. 1/2 etatu, głównie popołudniami i w weekendy (ok. 2 w miesiącu) + inne zajęcia w wolnym czasie (marketingowe, nawiązywanie współpracy, ulotki, reklama na fb, inne akcje mające na celu promocję firmy).

Wynagrodzenie: 13 - 15 zł / h brutto

Wymagania:
- język polski (jako podstawowy język komunikacji)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- pozytywne nastawienie :)

Mile widziane:
- dyspozycyjność
- podzielność uwagi
- kreatywność
- umiejętność drobnego majsterkowania
- umiejętność pracy pod presją czasu
- status studenta
- miejsce zamieszkania w pobliżu Rynku/b. dobrze skomunikowane

Obowiązki:
- obsługa klienta (prowadzenie gry jako mistrz gry)
- przygotowywanie pokoi dla kolejnych grup wg instrukcji
- dbanie o czystość miejsca pracy
- przyjmowanie rezerwacji
- inne zadania w wolnym czasie

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym, pozytywnie nastawionym zespole
- elastyczny grafik
- luźną atmosferę i uczciwe warunki
- dodatkowo płatne zlecenia (reklama, marketing, pozyskiwanie klientów, kontakt z firmami, roznoszenie ulotek)
- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres exitroomchallenge@gmail.com uwzględniające czy i jakie posiada się doświadczenie w pracach manualnych/remontowych, załączyć aktualne (!!) zdjęcie i wpisać aktualne miejsce zamieszkania (!) oraz wypełnić krótką ankietę https://goo.gl/forms/TZlnJNcOu5NXGJ362  .

Odezwiemy się telefonicznie do wybranych osób.

Zapraszamy :)

Kontakt

Challenge Exit Room, Escape Room Tarnów, Taksówkarz

ul. Wałowa 1/5

33-100 Tarnów

tel. 570-967-211

exitroomchallenge@gmail.com

Godziny otwarcia

pn - nieczynne

wt - pt -> 15:00 - 22:00

sb - nd -> 12:00 - 22:00