Voucher prezentowy

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim emocje i niezapomniane wspomnienia. Kup Voucher do Challenge Exit Room!

Możliwości zakupu Vouchera Challenge Exit Room:

1. Zakup w lokalu – płatność gotówką – cena: 109 zł. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu odbioru. Jeśli odbiór ma być w sb lub nd to wystarczy podejść między 12:00 a 20:00 do biura i odebrać.

2. Wysyłka pocztą – płatność przelewem - cena: 119 zł. Prosimy o kontakt mailowy na adres rezerwacja.challenge@gmail.com. W wiadomości proszę o podanie informacji dla kogo ma być voucher oraz załączenie potwierdzenia przelewu. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu wysyłamy voucher pocztą listem poleconym. Konto do przelewu: 96 1140 2004 0000 3602 7647 2688 (MBank) w tytule przelewu prosimy podać Imię i Nazwisko osoby, dla której będzie Voucher.

3. Zamówienie elektroniczne – płatność przelewem - cena: 109 zł. Prosimy o kontakt mailowy na adres rezerwacja.challenge@gmail.com. W wiadomości proszę o podanie informacji dla kogo ma być voucher oraz załączenie potwierdzenia przelewu. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu wysyłamy voucher na podany przez klienta adres email. Konto do przelewu: 96 1140 2004 0000 3602 7647 2688 (MBank) w tytule przelewu prosimy podać Imię i Nazwisko osoby, dla której będzie Voucher. 


Voucher Challenge Exit Room upoważnia do jednorazowej gry (dla całej grupy, zgodnie z limitem graczy w pokojach) w jednym z naszych pokoi zagadek w Tarnowie przy ul Wałowej 1/5.

Voucher nie kumuluje się z żadnymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym samym czasie.

Otrzymując Voucher Challenge Exit Room należy zarezerwować dowolny termin zabawy poprzez stronę Rezerwacje lub telefonicznie, a Voucher okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.


Vouchery są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu.


W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny!


 

Kontakt

Challenge Exit Room, Escape Room Tarnów, Taksówkarz

ul. Wałowa 1/5

33-100 Tarnów

challengetarnow@gmail.com


Godziny otwarcia: chwilowo nieczynne

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *